REZERWUJZADZWOŃLOKALIZACJA
Flauta - Weekend majowy
Opis

Dom Wczasowy Flauta - przy plaży

Wypoczynek w komfortowych warunkach.

Flauta to nowoczesny, zapewniający pobyt w komfortowych warunkach obiekt, zlokalizowany w zacisznej, otoczonej zielonymi lasami okolicy Niechorza. Gustownie urządzone wnętrza, doskonale i kompleksowo wyposażone pokoje, miła obsługa, dobra kuchnia i bliskość morza to to, na co liczyć mogą goście odwiedzający Dom Wczasowy Flauta.Obiekt znajduje się 200 metrów od bezpośredniego zejścia na szeroką, piaszczystą plażę oraz 30 metrów od brzegów objętego rezerwatem ornitologicznym, niezwykle malowniczego jeziora Liwia Łuża.

Ponadto, goście ośrodka mają do dyspozycji bezpłatny dostęp do internetu Wi-Fi, miejsce do grillowania oraz plac zabaw dla dzieci. Wszystko to gwarantuje udany, wygodny i bezpieczny wypoczynek w komfortowych warunkach.

W apartamencie Flauta. Zdjęcie prezentujące nieckę basenową i jej najbliższe otoczenie - Niechorze.
Doba hotelowa: 1600 - 1100
Cennik

Flauta Niechorze zapewnia wakacyjny pobyt w atrakcyjnej cenie. Dostępne terminy i aktualne ceny możecie Państwo sprawdzić klikając przycisk rezerwacji. Zapraszamy także do kontaktu z nami!


Pakiety

Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w Flauta.

Lokalizacja

Noclegi

Flauta Niechorze cennik. Pozostałe obiekty z Niechorza z ofertą na majówkę w 2024 roku.

Atrakcje

Gdyby podczas pobytu Majówkowego w Flauta ktoś się nudził - atrakcje w okolicy.

Zobacz co oferuje Flauta na weekend majowy 2023

W tą Majówkę 2024 pozwól sobie na wypoczynek nad morzem. Apartament Flauta przygotował liczne udogodnienia na długi weekend w maju. Zabierz rodzinę i przyjaciół na ul.Leśną 2 do miejscowości Niechorze. Pomorze Zachodnie i Flauta polecają się na Majówkę 2024!

Wyślij zapytanie

Flauta